O Nas

O Nas

Zapraszamy wszystkie grupy wiekowe do Ośrodka Wypoczynkowego Manor w Olsztynie.
W hotelu jest bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe. Są tu boiska do piłki nożnej, do siatkówki i do siatkówki plażowej, a ponadto strzeżona plaża, obok której znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego. Dla Gości jest duży, bezpłatny parking.
Hotel dysponuje 130 pokojami, co przekłada się na miejsca noclegowe dla 300 osób.
Wszystkie pokoje z łazienkami

Natomiast w hotelowych restauracjach, patio i oranżerii może przebywać do 400 Gości. Kuchnia serwuje dania europejskie i polskie. Wieczorami możemy zaproponować relaks w sali klubowej, zdolnej pomieścić 250 osób.
W hotelu rozbudowane zaplecze konferencyjno-szkoleniowe jest to hotel z basenem rekreacyjnym, basenem dla dzieci, saunami fińskimi, łaźniami parowymi, jacuzzi. Rozbudowana Strefa SPA obejmuje również gabinety masażu oraz salę fitness.
Hotel posiada – Strefę Relaksu, w której znajduje kręgielnia trzytorowa, sala bilardowa, tenis stołowy, centrum zabaw – Bajkolandia.

OPINIE

O zadowoleniu naszych klientów i zleceniodawców świadczyć mogą długoterminowe współprace oraz zadowolenie ze świadczonych usług..

  ZOFIA

  zawsze z chęcią wracam do hotelu Manor, to jedno z moich ulubionych miejsc na wypoczynek.

   JACEK

   Takiej obsługi, takiego jedzenia, takiego miejsca jak hotel Manor w Olsztynie nie znajdziecie nigdzie indziej! Idealne miejsce dla rodzin, grup młodzieżowych jak i dorosłych. Polecam serdecznie!

    GRZEGORZ

    fajne miejsce i okolica, pokoje czyste i zadbane, infrastruktura przed obiektem również na plus

    Pobyty

    Oferty w Ośrodku Manor w Olsztynie

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertami noclegowymi w ośrodku Monar w Olsztynie